Побажати гарної дороги своїми словами, у прозі

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику кращих побажань в дорогу до сліз Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Чи не ризикуй!

Нехай посадка пройде майже непомітно і без хвилювань, а рейс буде стрімко швидким!

Нехай твоя дорога буде завжди – головною!

Нехай твій шлях буде вдалим і щасливим! Так важливо насолоджуватися кожною хвилиною цієї чудової поїздки! Бажаю рівних доріг, відмінною погоди і прекрасного настрою! Нехай Господь оберігає тебе!

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Бажаю щасливої ​​дороги! Нехай благополучної буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна протягом всієї поїздки, а серце нехай радіє і насолоджується кожним чудовим миттю цієї подорожі.

Попутного вітру!

Бажаю самого доброго, щасливого і щасливої ​​дороги. Нехай голова в дорозі не болить, хай не тривожиться душа через дрібниці, нехай серце радіє подорожі і насолоджується чудесами, що відбуваються навколо.

Приємних миттєвостей за кермом!

Бережи себе!

Нехай повороти в шляху будуть тільки – на краще.

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

В добру путь і щасливого тобі дороги! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами і приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного зберігача на небі.

Спокою тобі за кермом!

Чарівної поїздки.

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

Нехай движок молотить рівно.

Нехай щаслива зірка освітлює твій шлях.

Нехай до коліс прилипають тільки щасливі лотерейні квитки і великі купюри!

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу своїми словами

Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, нехай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої ​​дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі по курсу твого прямування.

Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

Дістатися тобі – без пригод.

Щоб в дорозі тобі нічого не звалилося на голову, а також не трапилося під колеса!

Щасливої ​​дороги і доброї дороги, чудового настрою і хороших попутників, внутрішнього натхнення і навколишньої краси. Нехай це подорож не завдасть клопоту, а тільки масу приємних вражень, емоцій та незабутніх моментів посмішки.

Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Сторінки: 1 2 3 4 5