Зробити комплімент хлопцю до сліз, у прозі

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику красивих компліментів хлопцю своїми словами, до сліз Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Твій голос такий незвичайний.

Нашу любов не виміряти словами, ми дві половини одного цілого, розуміємо один одного з півслова.

Я так хотіла тебе порадувати, що приготувала цілий банкет, а не вечеря! Як же добре, що ти повернувся голодний!

Якби мені довелося потрапити на безлюдний острів, то ти – єдиний чоловік, з яким я змогла б вижити!

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою – це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Я дуже вдячна вам за надану допомогу і підтримку! Ви змогли зробити неможливе. У вас саме добре серце і відкрита, щира душа.

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Ти такий уважний!

Мені пощастило мати справу з хлопцем, які знають як поводитися з дівчиною.

Неймовірно привабливий і супер-привабливий!

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

Ти надзвичайно чуйна людина. Ніколи не подумала б, що чоловік може бути настільки чуйним і уважним до потреб жінки.

Мені легко підтримувати всі твої рішення, тому що вони завжди вірні, надійні. Твоя найкраща риса – попередньо все зважити, перевірити, а тільки потім робити висновки.

Ні, ти не наслідуємо в ліжку. З тобою дуже добре.

Твоє тіло – еталон чоловічої краси, твої очі – джерело ніжності, твої обійми – оплот спокою, твоя душа – чаша наповнена силою і впевненістю. Я насолоджуюся кожним моментом твоєї присутності в моєму житті і радію, що такий чоловік дістався саме мені.

Як сіро навколо. За вікнами сонця, а здається, що дощ. Все тому, що тебе поруч немає.

Сторінки: 1 2 3 4 5