Зробити комплімент чоловіку українською мовою, у прозі

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику сучасних компліментів чоловіку простими словами Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Ти такий романтичний, ніби згорає свіча під повільну мелодію.

Ти найкращий у всьому і цим зачарував мій розум і серце.

Любов врятує весь світ. Адже це саме добре, найтепліше і вічне почуття. Як добре, що ти поруч зі мною, мій улюблений. Я навіть і не підозрювала, як може змінитися світ, коли ти закохана. Я люблю тебе, мій бажаний, і готова повторити про це тисячу разів поспіль. Ти — мій ідеал, моя мрія, мій принц з казки, бо зустріч з тобою зробила моє життя казкової. Дай Бог тобі удачі, радості і благополуччя. Я впевнена, що наше щастя буде нескінченним, тому що наша любов найсильніша.

Ти професіонал не тільки в своїй справі, а й у будь-якому іншому, за яку берешся. Це рідкісне і гідне похвали якість.

Ти страшна людина! На роботі блищати своїм розумом, на вечірці у своєму розпорядженні до себе всіх оточуючих, ти душа компанії серед друзів і найпривабливіший чоловік серед інших для жінок. З тобою просто неможливо змагатися!

Ти не боїшся звалювати на свої міцні плечі величезний тягар відповідальності. Саме тому ти завжди будеш найкращим чоловіком на всьому білому світі.

Тільки ти можеш змусити мене сміятися, коли мені сумно.

Щастя — це коли поруч з тобою наймиліший, найнадійніший, найсильніша людина, в якому ти впевнений на сто відсотків. Такий у мене ти, мій найкращий хлопець на землі. Ти моя доля, моя друга половинка. Я люблю тебе найщирішої, найніжнішою любов’ю. Ти мій ідеал, мрія всього мого життя. Дай Бог тобі удачі, радості у всьому, і всього самого найкращого. Нехай моя любов буде завжди надійним оберегом для тебе. Успіхів тобі у всіх починаннях. Будь завжди в прекрасному настрої, адже тобі так іде посмішка.

Самий уважний, доброзичливий і чарівний!

Ти такий п’янкий, після зустрічі з тобою у мене голова йде обертом.

За тобою я як за кам’яною стіною!

Ти завжди турботливий і ласкавий, ти сміливий і добрий, а твоєї хоробрості може позаздрити кожен. Ти чудовий!

Скажу тобі прямо: ти — цікавий, розумний, добрий, сміливий, важливий і відважний хлопець, я думаю, тобі підкориться будь-яка вершина, я знаю — перед тобою відкриється будь-які двері, тому що ти сильний, в собі впевнений, цілеспрямований, наполегливий, хоробрий і просто чарівний.

Я абсолютно впевнена, що у тебе вийде це зробити краще, ніж у кого б то не було. Ти кращий!.

Коли тебе немає поруч, я знову і знову повертаюся думками до тебе. Мабуть в тебе є щось, що так сильно мене приваблює.

Любити тебе складно, але знав би ти, як це приємно!

Твоє уміння готувати їжу просто чудово. Так приємно бачити чоловіка вміє здивувати жінку стравою власного приготування.

На вас так і хочеться дивитися нескінченно, як на водоспад або бухгалтера, що видає зарплату … Ви мені дуже симпатичні !!

Вітання. Це я — твоє повідомлення. Люблю тебе.

В небі немає недоліків — ти ідеальний.

Компліменти чоловіку українською мовою

Компліменти чоловіку своїми словами

Ти будиш в мені стільки яскравих почуттів, що я не знаю, як жити без цієї підзарядки!

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом — охоронцем, мій любий.

Я знаю, на кого ти схожий! На каву — такий же міцний, пахне і довго не даєш мені заснути)

Можеш мене навчити тому, як професійно робити (підстав потрібне), щоб у мене виходило як у тебе?

Ти мій єдиний і неповторний! Проводити час з тобою — просто чудово!

Заворожує своєю чоловічою силою.

Слова любові завжди однакові — все залежить від того, з чиїх вуст вони виходять (Гі де Мопассан)

У мене ні до кого не було таких почуттів і такої любові. Ти — майже ідеал. Чому майже? Тому що так, у тебе є недоліки, але вони є продовженням твоїх достоїнств. У будь-якому випадку — ти кращий !.

Я вважаю тебе дуже розумним, і мені завжди цікаво розмовляти з тобою, і дізнаватися твоя думка.

Завдяки тобі — мої мрії збуваються. Я відчуваю наповненість як жінка, і відчуваю, що живу не дарма. Спасибі, велике спасибі тобі дорогий !.

У тебе вії, як два загнутих вгору віяла, просто чудо!

Твій розум не знає конкуренції, а доброта не має меж!

Пусти мене в свою любов. Обіцяю поводитися добре і віддано.

Твій завжди стильний образ міг би посперечатися з самим Джоном Гальяно!

Ти гарний, як грецький бог!

Завдяки твоїй класної фігурі на тобі будь-який одяг виглядає чудово.

Я ніколи не перестану дивуватися твоєму розуму, мужності і хоробрості. Я знаю, ти зможеш досягти ще більших успіхів в житті, тобі всі труднощі по плечу.

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою — це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

Завдяки свій наполегливої ​​вперто, ти здатний підкорити будь-яку вершину! Ти володієш привабливістю! Я скажу так, ти — найкращий!

Я дуже щаслива, що знайома з таким життєрадісним людиною, як ти!

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку у прозі

Я переконана, що жінці, щоб блискуче виглядати все життя, потрібен хороший, надійний чоловік, яким вона б могла пишатися і ходити з високо піднятою головою (Галина Вишневська)

Ти дивовижна людина! Я так пишаюся тобою!

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Я ніколи не вірила, що зможу зустріти людину, якого полюблю більше, ніж саму себе. Ну, здрастуй, моя друга половина!

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає загубилося в море кораблям. Ти незамінний!

Навіть через кілька років після нашого знайомства ти не перестаєш відкриватися з нового боку. Це просто неймовірно! Я люблю тебе ще більше.

Справжніх чоловіків відрізняє вміння стримувати свої обіцянки

Радість моя! Ти краще будь-яких ліків знімаєш мою втому і головний біль!

Самотність розтягує хвилини так, що мені просто нестерпно тебе чекати.

Люди люблять свята і чекають їх, щоб отримати подарунки. У мене ж кожен день свято, тому що поруч кращий чоловік.

Ти самий справжній чоловік. З тобою я завжди впевнена в завтрашньому дні.

І тут наша друга зустріч. Наш перший танець. Ти підійшов … Так несподівано … Серце раділо всередині і підстрибувало, моя посмішка зрадницьки видавала моє радість. Значить так, все це не помилка, не плід моєї уяви … Ти був так ввічливий, я була зачарована. Як же хотілося, щоб танець тривав довше … я так боялася, що з зупинкою музики все закінчиться …

Мені не вистачає твоїх рук, які пестять мене. Мені не вистачає твоїх очей, які обожнюють мене. Мені не вистачає твого тіла, від якого виходить тепло. Мені не вистачає твого серця, яке любить мене. Мені не вистачає тебе!

У тебе красиві чоловічі риси обличчя.

У світі багато радощів і задоволень, але справжнє щастя приходить лише з такими, як ти!

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

Ти мій ідальго з давньої епохи, через якого дами непритомніли, але я поки тримаюся)

Я знаю, що ти особливий. І твоя особливість полягає в твоєму розумі, силі, витривалості і розумінні.

Для тебе є щось неможливе, чого не зможеш зробити? Твої руки золоті.

Я люблю це почуття безпеки, яке з’являється, коли ти мене обіймаєш або притискаєш до себе. Всі компліменти відомі в усьому світі навряд чи зможуть висловити моє захоплення тобою.

Компліменти чоловіку у прозі

Компліменти чоловіку українською мовою

Чесно кажучи, мені не потрібен той, хто бачить в мені тільки хороше, мені потрібен той, хто бачить в мені і погане, але при цьому все ще хоче бути зі мною (Мерилін Монро)

Коли ти йдеш, мені стає дуже погано. Ніби відірвали частинку моєї душі, найціннішуі важливу частину, що захищає мене від будь-яких негараздів.

Деякі чоловіки, в тому числі і ти, як хороше вино: з роками стають дедалі краще

Ти такий розумний. Пишаюся тобою!

Ти найдорожче, що є у мене в житті. Я вдячна долі, що вона зробила мені такий королівський подарунок. Ти найкращий хлопець на землі, і гідний тільки захоплення. Моя любов до тебе стає з кожним днем ​​все сильніше. Твій характер, твоя манера, твоя краса завжди чарують мене. Милий, я люблю тебе і хочу, щоб завжди ми були разом. Ти для мене, як ковток повітря, ти все, що в житті є у мене. Бажаю тобі всього самого найкращого, нехай моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Ти такий принциповий, чесний і справедливий на роботі. Це заслуговує на повагу.

Знаєш, поруч з тобою я відчуваю себе захищеною. Я за тобою як за кам’яною стіною.

Мене захоплює, як у тебе виходить (якесь вміння чоловіки).

Неможливо забути твою посмішку, вона в тебе така особлива!

Завдяки тобі я відчуваю себе красивою, бажаною. Твоя ввічливість, увага і турбота робить тебе кращим з кращих серед чоловіків.

У мене в житті не було більшої любові, ніж віддана пристрасть до тебе!

Мені добре з тобою, правда. Ось ти просто сидиш поруч, а мені добре, як ніколи.

З кожним днем ​​я закохуюся в тебе все сильніше, мій найкращий хлопець на землі. Ти гідний найкращих компліментів. Про таке хлопця, як ти варто тільки мріяти: уважний, чарівний, гарний, добрий, ніжний. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Так у тебе просто ангельський характер. Я іноді заздрю ​​сама собі, що мені так пощастило в житті, зустрівши тебе. Я хочу бути завжди тільки з тобою, мій найголовніша людина на землі. Нехай наша любов буде найяснішої, найкрасивішою, найчистішою.

Ти мій світ, наповнений по самі вінця!

Дорогий. Ти настільки мені дорогий. Та ти просто дорожче за всіх на світі мені!

Мені з тобою нічого не страшно. Ти завжди зможеш мене захистити, в будь-якій ситуації.

Ти самий ніжний і турботливий!

Ти по-справжньому красивий і я змогла це побачити!

Самий доброзичливий чоловік, якого я коли-небудь зустрічала.

Ти завжди такий пунктуальний.

Зробити комплімент чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку до сліз

Рідний, дорогий, пустотливий, веселий, улюблений, привабливий, хороший, привабливий. Загалом, повне втілення мрії. І знаєш, це все ти!

Без тебе моє серце — тисячі розбитих осколків. Сумую.

Найкраще, що ти можеш зробити, це прямо зараз відвести мене в спальню …

Ти вмієш надихати!

Я точно впевнена в тому, що з тобою ніякі проблеми і неприємності мені будуть просто не страшні. Тільки поруч з тобою моє серце починає стукати набагато частіше, а часом навіть здається, що все навколо перестає існувати, крім такого привабливого виру твоїх найкрасивіших очей

Мені подобаються колір твоїх очей. Я просто потопаю в них.

Я тобою тільки й живу! Ти неперевершений!

Я так довго тебе чекала, що здається постаріла трохи. Не залишай мене більше.

Мені не потрібне сонце на небі або веселка після дощу, щоб побачити цей світ прекрасним. Мені досить того, що поруч є такий чоловік,як ти.

З тобою дуже весело! Ти дуже позитивний хлопець!

Як виходить, що ти завжди чудово виглядаєш в якій би одязі ти не був?

Найулюбленіший і неповторний!

Я завжди здогадувалася, що у тебе золоті руки. Я вірю в тебе і в твої здібності.

І все-таки, є чоловіки, які викликають дуже стійке бажання чекати їх ввечері вдома з гарячою вечерею!

Скільки не пишу тобі повідомлень, а мені все мало. Як думаєш, це нормально? Вибач, просто сумую дуже. І чекати твого повернення немає сил.

Твоя очі мене просто підкорили.

Після того, як ти прийшов у моє життя, все стало змінюватися. Мій світ став якимось іншим, більш наповненим.

Ваші переконливі і бездоганні докази справляють велике враження! Ви керівник від Бога!

Ти — найпривабливіший чоловік, якого я коли-небудь зустрічала в своєму житті!

Я згадую наші ласки вночі і не можу видихнути це задоволення до сих пір.

Мій чарівний рідний Людина! Затьмарити тебе не зможе навіть ніч!

Кожна хвилина без тебе поруч — це вічність. Коли ти поруч, я боюся, що оглянусь — і ти зникнеш. Так я люблю тебе, і так я хочу, щоб ми завжди були разом, і ми були щасливі.

Твої обійми такі приємні, я таю в них, як шоколадне морозиво.

кожен твійвчинок — вчинок справжнього чоловіка.

Ти самий працьовитий чоловік, якого я коли-небудь знала.

Проста думка про твоїх палких обіймах і сильних руках народжує у мене тремтіння по спині.

Коли ти дивишся на мене так — я відчуваю, як усередині все розквітає. Я починаю відчувати себе справжньою жінкою поруч з тобою.

Що не кажи, а ти найкращий чоловік на світі. І ти тільки мій.

Твоєї тактовності можна тільки позаздрити!

У тебе стільки позитивних якостей! Ти ідеальний чоловік.

Ти як левеня з мультфільму, такий же милий і чарівний зовні, але справжній лев всередині! Ти легко сподобаєшся моїм друзям і залякаєш давніх ворогів. Ідеальне поєднання.

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї посмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів — дзвінкіше співають птахи, перед твоєю впевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти — найкращий , залишайся таким завжди, мій коханий!

Ти дуже сильний, таким і повинен бути справжній чоловік.

Поруч з тобою відчуття, що у житті смак м’яти і шоколаду!

Якщо я квітка, то ти мій найулюбленіший і турботливий садівник.