Зробити комплімент чоловіку

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику красивих компліментів чоловіку своїми словами Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Ти – ідеалсексуального, справжнього, трепетного чоловіки.

Коли ми разом, то в моїй душі тільки смішинки, але коли ми в розлуці вони відразу перетворюються в журбинками ((

У тебе талант навіть нецікаву роботу перетворити на цікаву витівку.

Всі найкращі якості людини – в тобі, мій улюблений. Я дуже щаслива, що ми з тобою разом. Ти моя надія і опора, ти мій світи в віконці, ти сонечко, що дає тепло. Ти гідний всіх компліментів і захоплень. Я вдячна долі за такий королівський подарунок. Коли ти поруч, весь світ здається в яскравому світлі. А коли ми в розлуці – навіть самий сонячний день, здається похмурим і сірим. Я хочу, щоб ти був найщасливішою людиною на землі, і зроблю все для цього. Люблю тебе, мій єдиний.

Ти такий п’янкий, після зустрічі з тобою у мене голова йде обертом.

Бути разом з тобою це насолода, яке не порівняти ні з чим!

Зустріч з тобою перевернула світ навколо мене, в моєму існуванні з’явився сенс.

Я відчуваю в тобі силу, ти здатний на багато що. Впевнена, що ти досягнеш великих результатів.

Ти забрав з собою частинку моєї душі, без неї я не можу повноцінно радіти життю.

Ти дуже чуйний і уважний до мене, я ціную твою думку і вміння знаходити оптимальні рішення найскладніших питань в будь-якій ситуації.

Тобі коли-небудь говорили, що у тебе дуже гарні очі? Правда! Я обожнюю дивитися в ці яскраві, оранжеві соняшники на янтарний тлі!

Як добре, що в цьому світі є такий сміливий і відважний, розумний і красивий, веселий і впевнений, добра і чуйна, цілеспрямований і жвавий хлопець, як ти. Ти знаєш, як домогтися успіху, ти можеш гордо ширяти на висоті своєї мрії і впевнено крокувати по дорозі до своєї мети. І я бажаю, щоб такого чудового хлопця завжди посміхалася фортуна.

Краще тебе і красивіше тільки зірки на небі. І то не всі.

Один твій погляд уже готовий роздягнути мене наголо!

Коли дивлюся в твої очі, то бачу в них чудових фарб переливи!

Любов – найсильніше і найголовніше почуття в нашому житті. Заради любові ми здійснюємо самі неймовірні вчинки, а іноді просто творимо чудеса. Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені такого прекрасного хлопця, як ти. Ти найкращий на землі. Тільки з тобою я буду щаслива завжди. Я кожен раз чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я закохалася в тебе, як то кажуть по вуха. Нехай завжди зберігає тебе моя любов, і буде світлою дорога.Я люблю тебе і буду дорожити своєю любов’ю завжди.

Ви чудовий співрозмовник. Ви стільки всього знаєте. Вашій пам’яті можна тільки позаздрити!

Сторінки: 1 2 3 4 5