Зробити комплімент дівчині до сліз, у прозі

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику красивих компліментів дівчині до сліз Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Дивлюся на твоє фото і у мене в животі хоровод з метеликів, в голові – веселка, в очах – щастя. Що ти зі мною робиш?

Про твою красу і красу я міг би говорити годинами, але від одного погляду на тебе у мене перехоплює подих і пропадає голос!

Я ніколи не зустрічав такої чуйної і розуміє дівчини. В тобі стільки щирості, тепла. Ти просто промениста! Ти яскравіше сонця. Завжди блищати і змушуєш всіх чоловіків обертатися тобі в слід.

Прости, мені здається, я упустив свої щелепи при вигляді тебе.

Поруч з тобою хочеться співати і радіти життю, усміхатися і творити добрі справи. Ти – прекрасний чоловічок, який прикрашає цей світ.

Мила, добра, ніжна і найкраща дівчина на світі, я такий радий, що ти у мене є. Про таку дівчині можна тільки мріяти. Зустрівши тебе, я зрозумів, що ти моя друга половинка. Я зроблю все, улюблена, аби ти була щаслива. Я обожнюю тебе, дихаю і живу тобою, моя принадність. Твоя посмішка дарує мені тепло, твої поцілунки приворожують мене. Ти гідна тільки захоплення, моя принцеса. Дай Бог тобі в усьому удачі і благополуччя. Нехай заповітна мрія обов’язково збудеться, а моя любов завжди оберігає тебе.

Спасибі тобі за все, що ти робиш для мене. Я вдячний тобі за те, що ти поруч зі мною, не дивлячись на те, що я буваю грубий з тобою.

Я завжди говорю правду, дивлячись людині в очі. Ось і тобі хочу сказати, що ти чудовий і добрий чоловік з великої літери.

Без тебе я, як зебра без смужок. Ти не просто моя дівчина, ти допомагаєш мені бути самим собою.

У тебе настільки ніжні пальці, що коли ти до мене торкаєшся, вони знімають будь-який біль.

Ромео і не снилася така любов, яку я відчуваю до тебе, своєю чарівною Джульєтті.

Я кину весь світ до твоїх ніг, аби тільки ти була зі мною.

Ти мій прекрасний квіточку, твоя шкіра ніжна як пелюстки троянд.

З кожної твоєї посмішкою я закохуюся все більше.

З тобою добре і приємно, з тобою радісно, ​​а дивитися на твою красу – суцільне задоволення!

Завдяки твоїй незвичайної краси я відчуваю себе на вершині світу.

На красу твого обличчя і досконалість тіла не можу надивитися, твої бездонні очі надихають на створення романтичних віршів, природна доброта і чуйність вражають своїм розмахом, особливо в цьому жорсткому світі, де далеко не кожен допоможе повз поспішає людині, не кажучи вже про тварин.

Ти свіжа, позитивна і красива! Ніщо не зрівняється з твоєю красою! Коли ти дивишся на мене, я забуваю про все на світі!

Сторінки: 1 2 3 4 5