Зробити комплімент дівчині своїми словами

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику оригінальних компліментів дівчині у прозі, до сліз Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Не часто зустрінеш цікаву людину, з яким приємно розмовляти на будь-які теми і який може знайти спільну мову з ким завгодно. Але Ви приємно мене здивували, неможливо не заслухатись, коли ви говорите. Цікаві люди – це рідкість і родзинка сучасного суспільства, тому їх потрібно цінувати і берегти.

Я неодмінно повинен подякувати твоїх батьків, за те, що вони справили на світло таку красу!

Світло очей неможливо забути, красу душі неможливо зустріти, а посмішку неможливо забути.

Кохана, з думкою про тебе я прокидаюся і засинаю, ти моя мрія, мій ідеал. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. Ти випромінюєш добро і ніжність, світло і радість. Ти потрібна мені, серце моє кожен день, кожну хвилину, тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Мені дорого в тобі все: і голос і мовчання, і посмішка і ніжний поцілунок. Ти гідна лише восхищенья, ти радість всього мого життя. Я люблю тебе, і сам собі заздрю, що мені так пощастило в житті. З тобою кожен день свято для мене.

Ти така гарна! З тебе тільки картини писати!

Про себе говорю як про сам везучий чоловікові, так як мені пощастило зустріти таку чарівну і привабливу жінку. (Рекомендуємо прочитати статтю про жіночої привабливості очима сучасних чоловіків).

Немає більше таких як ти і навіть подібних тобі. Ти найкраща і найулюбленіша моя дівчинка.

З роками твоя краса не меркне, а лише знаходить нові фарби!

Твоя краса не знає кордонів!

Я перестав лаяти погоду за її капризи, адже твоя любов – джерело постійного тепла, я перестав нервувати при неприємності, адже одна думка про те, що ми разом, приносить мені багато щастя.

Навіть Афродіта – бліда копія твоєї краси.

Ти – діамант серед тисяч підробок, який мало хто може собі дозволити, але мріяти про нього не припиняє кожен!

Якщо я не бачу твоєї променистою усмішки, ясний день забарвлюється в сірі тони, якщо я не чую твого сріблястого сміху, спів птахів не радує мою душу. Твоя летить хода освіжає легким подихом вітерцю в пекучу спеку. Ти солодкий джерело невичерпної радості і блискучого веселощів.

У мене просто не вистачає слів, щоб описати тобі свої почуття.

Поблизу є аеропорт або це просто моє серце злітає при вигляді таких очей?

Немає на світі, того, що зрівнятися з тобою. Ти дочка зорі і прекрасного сонця. Нагородила весна, тебе своєю красою, ти самий витончений квітка її. Ти вінець усього, що викликає захоплення, ти гідна віршів найбільших поетів. А я тобі просто від серця скажу, ти найкраща дівчина.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6