Оригінально зробити комплімент жінці до сліз, у прозі

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику компліментів жінці Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Твоя чарівна посмішка, твоя краса просто зачаровує мене. Ти найкрасивіша дівчина на світі. Мені так з тобою добре, затишно і спокійно. Кожен день я чекаю з тобою зустрічі знову і знову …

Ти заворожує своїм поглядом настільки, що я готовий дивитися на тебе вічно.

Навіть найбільший і глибокий океан не зрівнятися з величиною твоєї краси!

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Кохана, ти подарувала мені неземну радість і як в невагомості я парю над суєтою! Але варто тобі з’явитися – я відчуваю неймовірне тяжіння і ніщо нас не зможе розлучити.

Красиві слова дівчині своїми словами

У тебе дуже гарні і ніжні руки, я готовий їх цілувати нескінченно.

Ти талановитий, чудова людина, гідний поваги і навіть наслідування. Висловлюю тобі свій «респект», ти вмієш тримати обіцянки!

Твою красу можна порівняти тільки з ранковим співом птахів!

Твій теплий погляд може розтопити снігові замети та зимову холоднечу. Від нього навіть бурульки тануть, що вже говорити про мене!

Моє ліжко досі не знала такої краси і досконалості, як ти!

Розум і краса несумісні – але ти виняток з правил.

Кохана! Ти сліпуче свіжа, як морозне зимовий ранок, чудово ніжна, як ласкавий весняний вітерець, прекрасна, як хвилюючий захід над бурхливим осіннім морем. Думки про тебе зігрівають моє серце сильніше, ніж полуденне сонце самого жаркого літа!

Хтось повинен зателефонувати в поліцію, адже ти вкрала моє серце.

Моя мила, кохана, чудова, ти така ж ніжна і тендітна, як дивовижна сніжинка, яка тане від душевного тепла і неймовірною моєї любові. Ти така ж чудова і чарівна, як розпускається від сяючого сонця бутон, який з кожною хвилиною стає все прекрасніше, яскравіше і чудеснее!

Доброго ранку, кохана, як твій настрій? Я сумував за тобою. Ти мені наснилася.

Запах твого волосся більш приємний, ніж запах тисяч троянд. Я мрію зануритися в його ауру і провести вічність обіймаючи тебе.

Ти найкрасивіша дівчина на світі, ти просто зводиш мене з розуму!

Спасибі тобі за таку досконалу красу!

Скажу так – ти неповторна!

Компліменти жінці українською мовою

Компліменти жінці до сліз

Любов – найчистіше, найкрасивіше почуття на землі. Кохання творить дива. Я в цьому переконався, коли зустрів тебе, моя улюблена. Ти дівчина, про яку я мріяв все життя, ти моя друга половинка. Ти просто ангел у плоті. Я люблю тебе щиро, ніжно, і хочу все життя бути тільки з тобою. Я все життя буду дякувати долі, за такий королівський подарунок для мене. Ти гідна тільки восхищенья, моя найдобріша, найніжніша і найкраща дівчина у всьому Всесвіті. Нехай тобі щастить завжди в усьому, будь завжди щаслива, моя радість.

Сторінки: 1 2 3 4 5