Зробити комплімент жінці

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику компліментів жінці Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Я не можу приховати свого захоплення, коли дивлюся на тебе.

Кохана, ти така дивовижна, що жодна мова не здатний передати словами всі мої почуття і описати, яка ти прекрасна! Ти – як музика, яка постійно звучить в моїх думках; як дивовижний смак поцілунку, який не покидає душу; немов неймовірний запах чарівного моря і яка відроджує весни, який окрилює!

Я скажу про тебе кілька слів – вони будуть щирими і правдивими. Ти – красива, дивовижна, весела, чарівна, розумна, відкрита, чарівна, неповторна і чудова. У тебе все якості індивідуальні, в тебе є і весняна свіжість, і літню спеку, і осіння задума, і зимова мрія – і це прекрасно.

Кольори здаються яскравіше, коли ти поруч.

Найкращим моїм рішенням було рішення одружитися з тобою.

Ти моя мультяшна Понка, ні у кого такої більше немає!

Коли ми з тобою балакаємо, часу ніби не існує.

Ти королева – жіночності! Цариця – любові і богиня – пристрасті!

В житті не бачив таких красивих довгого волосся, чистої сяючої шкіри і тонких рис обличчя!

Як майстерно ти підбираєш гардероб, ти виглядаєш чудово!

Стук твого серце луною лунає у мене в душі змушуючи написати тобі любовне визнання. Якщо ти мене запитаєш про мої почуття … Я просто тебе поцілую і ніжно на вушко скажу: «ти саме моє найдорожчий скарб, мої почуття до тебе найніжніші, моя любов до тебе безмежна». Мені хочеться завжди бути з тобою. Дивитися в твої очі, тримати тебе ніжно за ручку, цілувати і говорити як сильно я люблю тебе. Моя любов з кожним днем ​​все сильніше і все важче бути без тебе, адже моє життя набуває сенсу тільки тоді, коли ти поруч.

Кажуть, що чарівництва не існує. Але твоя прекрасна і сонячна усмішка доводить зворотне.

Закохався з першого погляду. Боявся, що зовнішність оманлива. Ти довела, що я даремно боявся.

Я хочу прокидатися з тобою і засипати з тобою кожен день. Я хочу дивитися на тебе 24 години на добу. Ти все, що мені потрібно, і я дуже щасливий, що ти в мене є.

Твої ніжні рожеві губи порівняй бутонам троянд!

Ти як промінь сонця в тужливий день.

Кохана, ти – підступна русалка! Звук твого мелодійного голосу кличе мене в гущавину солодких фантазій, бездонні очі ваблять в пучину любові і пристрасті, ніжність твоїх дотиків змушує тонути в глибокому озері чудових почуттів. Я готовий вічно перебуває під цими дурманними чарами і бути в полоні хвилюючого чаклунства.

Коли ти поруч, навіть крижаний вітер здається лагідним подувом літнього бризу. Твоя краса творить чудеса!

Сторінки: 1 2 3 4 5