Зробити комплімент жінці своїми словами

Надсилайте близьким шматочок щастя. У нашому збірнику оригінальних компліментів жінці українською Ви обов’язково знайдете саме ті, потрібні слова.

Ти прекрасна господиня і відмінно справляєшся з усіма домашніми клопотами.

Ось це так! Мені пощастило познайомитися з найкрасивішою жінкою на світі!

Твій образ настільки незрівнянний, що його можна назвати божественним.

Ти – моя богиня!

Я люблю коли ти посміхаєшся. Ти посміхаєшся очима.

Твої риси виточені наймайстернішими ювелірами на світі!

Нарешті збулася мрія всього мого життя! Я зустрів тебе, моя люба! Тому що ти – сама розкішна, загадкова жінка, яку я коли-небудь зустрічав. Твої руки – вони найтепліші, ласкаві, турботливі. Твої очі – найяскравіші і виразні. Твої дотики – найніжніші і м’які. Я люблю тебе всю. Спасибі тобі за те, що ти є і за те, що ти поруч зі мною.

У моїх очах ти найкрасивіша і ніжна жінка в усьому світі. Я люблю тебе.

Мені пощастило, що життя поєднала нас разом.

Вишукана і тонка, як морозна сніжинка, що несе натхнення і відчуття дива, немов весняна крапель, пристрасна і неповторна, ніби літня пора, стильна і яскрава, як осіннє вбрання природи … Це все про тебе, солодка моя любов, нереальне моє щастя!

Світло очей неможливо забути, красу душі неможливо зустріти, а посмішку неможливо забути.

Ти дуже розумна і красива. Ці дві якості рідко поєднуються, але ти саме така

Ти – тепло моєї душі, ти карколомний феєрверк яскравих емоцій, палаючий вулкан пристрасті. Ти прекрасна!

Твоя краса не знає кордонів!

Коли ти поруч, моє серце стукає так голосно, що його чутно неозброєним вухом.

Ти красивіше всіх зірок на небі. Ти найяскравіша зірочка.

Твої очі, любов моя, – врата в рай, а прекрасна посмішка – потік сонячного світла, нехай це сонце ніжності ніколи не ховається за хмарами смутку і образи, нехай променистий твій погляд заряджає мене позитивом, енергією, радістю, нехай краса твоя з кожним днем тільки розквітає, а любов палає все яскравіше!

Мила, добра, ніжна і найулюбленіша дівчина на світі. Я так вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, моя принадність. Просто не уявляю, як міг я жити раніше без тебе, моє сонечко. Ти гідна тільки восхищенья, моя радість, в тобі любові моєї початок і кінець усім сумам. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою хлопцем на світі. Ти приносиш радість, добро і світло. Я люблю тебе, моя бажана, і вірю, що пісня наших двох сердець буде найдовшою і найкрасивішою.

Твоя краса божественна!

У наш час складно зустріти справжню, сильну жінку, яка не боїться труднощів і допомагає іншим з ними боротися. Але мені пощастило, я познайомився з тобою.

Компліменти жінці своїми словами

Компліменти жінці до сліз

Сторінки: 1 2 3 4 5